Your search results

سیاست حریم خصوصی

دی 11, 1398 توسط admin

سیاست حریم خصوصی

 

رعایت حریم شخصی کاربران برای اجاره باز بسیار حائز اهمیت است. در این مستند نحوه‌ی ذخیره‌سازی و استفاده اجاره باز از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده کاربران از خدمات اجاره باز در اجاره باز ثبت می‌شود شرح داده شده است:

نشانی وب‌سایت ما: https://ejarebaz.ir

اطلاعاتی که شما مستقیما در اجاره باز ثبت می‌کنید

بخشی از اطلاعاتی که اجاره باز ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال درخواست رزرو، تماس با مرکز تماس و یا روش‌های مشابه در سیستم ثبت می‌کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تلفن همراه، آدرس پست الکترونیکی و اطلاعاتی از این دست می‌شود.

اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس ذخیره می‌شود

علاوه بر اطلاعاتی که شما به صورت مستقیم در سیستم ثبت می‌کنید، برخی از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس تولید می‌شود نیز در اجاره باز ذخیره می‌شود. این اطلاعات در زیر شرح داده شده‌اند.

تراکنش‌های مالی

هنگامی که شما اعتبار موجود در کیف پول خود در اجاره باز را از طریق کارت‌های بانکی افزایش می‌دهید، شماره تراکنش بانکی جهت پیگیریهای آتی در اجاره باز ثبت می‌شود.
لازم به ذکر است اجاره باز در فرآیند افزایش اعتبار از طریق درگاههای امن بانکی، هیچ گونه دسترسی به اطلاعات بانکی شما ندارد و لذا هیچیک از اطلاعات حساب یا کارت بانکی شما در اجاره باز ذخیره نمی گردد.

نحوه استفاده از سرویس

اجاره باز اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از نرم‌افزار موبایل و سایت اجاره باز را ثبت می‌کند. از این اطلاعات برای بهینه‌سازی کیفیت سرویس استفاده می‌شود.

اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده و شبکه اینترنت

اجاره باز ممکن است اطلاعات مربوط به دستگاهی که شما از طریق آن از سرویس استفاده می‌کنید (تلفن همراه، تبلت و غیره) از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت‌افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه 3G، وای‌فای (WiFi) و غیره را ذخیره کند. از این اطلاعات برای بهینه‌سازی کیفیت سرویس استفاده می‌شود.

استفاده از اطلاعات

اطلاعاتی که در اجاره باز ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد: ارائه، نگهداری و بهبود کیفیت خدمات. شخصی‌سازی سرویس برای هر کاربر شامل ارائه پیشنهادهای ویژه هر کاربر. ارتباط اجاره باز با کاربران جهت اطلاع‌رسانی و یا برقراری ارتباط بین میهمان و میزبان جهت تسهیل فرآیند رزرو و اقامت. به طور مثال میهمان می‌تواند با شماره تلفن همراه میزبان برای هماهنگی تحویل اقامتگاه و پیدا کردن مکان دقیق اقامتگاه استفاده کند.

افشای اطلاعات

اطلاعات محرمانه شما، در صورت نیاز برای حل اختلاف حقوقی مابین میهمان و میزبان، برای ایفای حق و دارایی طرفین، برای حفظ امنیت طرفین یا امنیت نفر سوم، یا در صورت عدم رعایت قوانین مربوطه، در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت. دادرسی به این موضوعات مطابق با قوانین رایج جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

حفاظت از اطلاعات

اجاره باز متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، فناوری مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع شما با استفاده از سایت اجاره باز، رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
اجاره باز خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه خطا و یا تخلفی، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی موجود همچون تماس با ما، با ما در میان بگذارید.

  • جستجوی پیشرفته

  • بازنشانی گذرواژه